Ритуальні перевезення

Похоронний процес завжди передбачає перевезення тіла померлого. Процес транспортування труни завжди супроводжується особливостями і складнощами, тому довіритися краще водіям ритуального бюро реліквія.

Ритуальні перевезення

Перевезення тіл померлих: основні моменти

Транспортування покійного може знадобитися в різних випадках – від місця смерті додому, з дому в морг, з дому до церкви, на місце прощання або відразу на кладовищі. Організувати ритуальне перевезення в Києві своїми силами складно, та й спеціально обладнану машину годі й шукати. Професійний підхід до справи допоможе уникнути багатьох неприємностей, пов’язаних з ритуальним перевезенням тіла померлої людини.

При перевезенні тіла необхідно враховувати:

  • Наявність документів про смерть (на руках потрібно мати довідку про смерть з органів реєстрації або від поліції і медиків, якщо це смерть на вулиці, на роботі);
  • Кісткість транспорту (Тільки для перевезення труни або з супроводжуючими)
  • Кілометраж (в межах міста і за його межею);
  • Можливість взяти родичів і близьких в катафалк.

Перевезення померлих здійснюється згідно із законом і при необхідності тіло померлого можуть відправити на судово-медичну експертизу, якщо померлому немає 60 років, є ознаки насильницької смерті. В цьому випадку транспортування померлого відбувається не додому, а в морг.

Ритуальні перевезення: ціни

Катафалк 1-4 місця

Опис послуги Ціна
Транспотування померлого в холодильну камери1300 грн.
Доставка ритуальної атрибутики500 грн.
3 години роботи (три точки заїзду в межах міста)2200 грн.
Додаткова точка заїзду або 1 година очікування400 грн.
Перевезення від 50 км до 100 км2500 грн.
Прямий маршут (морг-кладовище/крематорій)2000 грн.
Перевезення за межі міста від 100 км1 км/10 грн.
Перевезення за межі міста від 100 км з холодильною установкою1 км/14 грн.

Катафалк 10-18 місця

Опис послугиЦіна
3 години роботи (три точки заїзду в межах міста)2500 грн.
Додаткова точка заїзду або 1 година очікування400 грн.
Перевезення від 50 км до 100 км2800 грн.
Перевезення за межі міста від 100 км1 км/11 грн.

Катафалк 25-50 місця

Опис послугиЦіна
3 години роботи (три точки заїзду в межах міста)3000 грн.
Додаткова точка заїзду або 1 година очікування600 грн.
Перевезення від 50 км до 100 км3300 грн.

Преміум транспорт. Катафалк Крайслер (Chrysler)

Опис послугиЦіна
2 години оренди + 1 година на подачу транспорту.5800 грн.
Додаткова година роботи1800 грн.

Преміум транспорт. Катафалк Лінкольн (Lincoln)

Опис послугиЦіна
2 години оренди + 1 година на подачу транспорту.4800 грн.
Додаткова година роботи1800 грн.

Транспорт для ритуального перевезення померлого

Ритуальне перевезення покійних відбувається в спеціально обладнаних автомобілях або автобусах

Залежно від місця поховання, обставин смерті, переваги родичів по похованню транспортування тіла може бути здійснена куди завгодно – як на найближче місцеве кладовище, так і в іншу країну.

Наше ритуальне бюро “Реліквія” пропонує наступні способи трансферу:

    1. Ритуальний катафалк – найкраще підходить для ритуального перевезення труни в межах 200-300 км.це може бути поховання в Києві або сусідній області. Такий спосіб транспортування більш вигідний з кількох причин: можна перевозити тіло в звичайному труні з мінімумом супровідних документів, можна більш точно розпланувати час в дорозі і доставити тіло безпосередньо на місце поховання. Є можливість взяти кількох близьких родичів, які супроводжують.
    2. Авіаперевезення-в цьому випадку список документів ширше, перевезення здійснюється в спеціальному запаяному цинковому труні. Тіло бальзамується і герметизується повним запаюванням труни по периметру. Відправка залежить від вильоту, можливості прийому вантажу другою стороною. Як правило, супроводжують тіло тільки найближчі (залежить від квитків на рейс). Ціна ритуального перевезення залежить в першу чергу від дальності польоту. Незважаючи на всі складнощі, ритуальне бюро «реліквія» зможе вирішити всі питання з транспортуванням і супроводом вантажу 200.
    3. Перевезення померлих залізницею-менш витратна в порівнянні з АВІА -, але вимагає виконання всіх рекомендацій по бальзамування тіла і запаювання труни. Також потрібно розширений список документів, щоб запобігти затримкам і без проблем доставити труну до місця призначення.

Незалежно від вибору способу перевезення померлих в інше місто або країну бюро «реліквія» виконає всю процедуру швидко і без затримок. Грамотно складений маршрутний лист і повний набір документів дозволить безперешкодно і в найкоротший термін доставити тіло до місця поховання. Ціна ритуального перевезення померлого в інше місто залежить від способу транспортування і дальності.

Всі водії мають досить великий досвід і дозвіл на здійснення подібних ритуальних перевезень. Маршрут буде складений з урахуванням всіх нюансів і мінімізацією затримок в пробках.

спеціальний ритуальний транспорт

Перевезення померлого в морг

Якщо з якихось причин родичі не можуть або не хочуть тримати тіло вдома до поховання (фактор спеки, наявності вразливих осіб, дітей), то можливе транспортування померлої людини в морг за попередньою домовленістю.

Ритуальне бюро “Реліквія” при повній організації похоронної процесії подбає про необхідний вміст тіла в морзі до вирішення всіх питань з похованням. Тут же працівники виконають Ритуальні маніпуляції і підготують тіло до поховання. Транспортування померлого з моргу нашим транспортом дозволить швидко провести поховання, організувати доставку на кладовище рідних і близьких. При необхідності заїзду до церкви або похоронний зал це додатково включається в маршрутний лист для оптимального планування шляху.

Ми доступні для вас цілодобово і без вихідних. Зателефонуйте нам і отримаєте повну безкоштовну консультацію. Ми відповімо на всі питання і дамо вам корисні поради, виходячи з нашого багаторічного досвіду проведення похорону.

Наша сім’я допоможе вашій родині в скрутну хвилину!