Організація похорону м. Київ

Смерть близької людини – важке подія для кожного з нас. У гнітючому стані далеко не всі можуть впоратися з почуттями горя і правильно організувати похорон. На родичів припадає відчутний обсяг роботи і встежити за всім складно. Щоб поховати покійного гідно, так, як він того заслуговує, ми радимо звернутися за допомогою до професіоналів, тому що процес організації похорону завжди складний і охоплює масу нюансів, деталей і рутинних моментів.

Фахівці нашого ритуального бюро Реліквія допоможуть у важку хвилину і виконають свою роботу бездоганно. Організація похорону пройде чітко, без поспіху і суєти.

организація похорону

Організація похорону в Києві. Ціна – від 4500 грн.

Похорон є обряд поховання, традиції і норми якого складалися століттями. При організації похорону важливо, щоб всі моменти були дотримані і виконані в точності. Питання організації похорону педантичні і багато в чому вимагають тверезого рішення. Рекомендуємо замовляти похорон «під ключ» – так родичі не турбуються ні про що і впевнені в тому, що процедура пройде на вищому рівні.

Організація похорону самостійно заощадить незначна кількість грошей. Ця сума не зіграє відчутною ролі, але може стати фактором ризику і причиною виникнення проблемної ситуації. Рекомендуємо користуватися послугами ритуальних агентств, які мають позитивні відгуки.

Наша місія – захистити від цинізму і байдужості в сфері похоронних послуг.

проведення похорону

Етапи організації похорону

Бездоганне проведення похорону є ув’язку сукупність організаційних і технічних моментів:

 • проведення домашніх процедур, доставка тіла в морг;
 • оформлення документів, передача одягу в морг;
 • замовлення і доставка похоронної атрибутики;
 • відспівування покійного біля будинку або в храмі;
 • доставка покійного на цвинтар, організація транспорту і перевезення;
 • вибір місця і підготовка похоронної ями;
 • поховання, підготовка і проведення ритуалів у могили;
 • заупокійна трапеза в кафе або будинку (поминки).

Це самий скромний, але такий необхідний перелік питань, які для успішного проведення похорону повинні бути відпрацьовані максимально чітко і без поспіху. В іншому випадку найменша проблема спровокує неприємну ситуацію і принесе клопоти родичам покійного. Щоб уникнути цього, родичі звертаються в ритуальні бюро і замовляють допомогу в організації похорону.

организація похорону

Повна організація похорону

Повна організація похорону – найкращий вибір, якщо родичі хочуть звільнити себе від неприємних клопотів. При цьому хибною є думка, що організація похорону ритуальними агентствами коштує дорого. Тут, як і в будь-якій сфері діяльності, діють закони ринку. Серед агентств є конкуренція як в якості надання послуг, так і в оплаті. Не обов’язково організовувати дорогі похорони, якщо в сімейному бюджеті немає достатньої суми. Гарне агентство допоможе вибрати бюджетні варіанти, але при цьому поховати людину гідно.

Для нас ритуальні послуги – це не просто бізнес, а важливе сімейну справу. Ми тут, щоб допомогти вам пережити цей складний кризовий час.

Проведення і організація похорону ЕКОНОМ

Головне в цьому процесі – організувати похорон без зайвої суєти. Ритуальні агенти візьмуть на себе всі клопоти по проведенню процесії, виконають всі витрати в обумовленому діапазоні і нададуть необхідну похоронну атрибутику. Залиште рутину і проведіть останні години з рідними і близькими, підтримуючи один одного, а про решту подбають фахівці ритуального бюро Реліквія.

Як організувати похорон:

Ми негайно займемося всім необхідним. Фахівці нашого ритуального бюро готові відразу приступити до роботи:

 • організувати відправку тіла померлого в морг;
 • підготувати всі необхідні документи;
 • забезпечити бальзамування, якщо на це буде воля родичів;
 • організувати поховання (вибрати труну, місце на кладовищі, ритуальні атрибути і обговорити всі тонкощі заходу) або кремацію;
 • замовити ритуальний транспорт;
 • організувати поминальний обід;
 • подбати про догляд за могилою в пам’ятні дати.
Ми доступні для Вас цілодобово і без вихідних. Зателефонуйте нам і отримаєте повну безкоштовну консультацію. Ми відповімо на всі питання і дамо Вам корисні поради, виходячи з нашого багаторічного досвіду проведення похорону.

Наша сім’я допоможе Вашій родині в скрутну хвилину!