Труни для померлих від коронавірусу

Людей, які померли від коронавирусу, прийнято ховати в закритих трунах, і у родичів немає можливості побачити своїх улюблених в останній раз. Ми пропонуємо придбати труну для померлих від коронавірусу зі скляною кришкою. прозору кришку труни роблять з оргскла і прикріплюють до основної кришки. Близькі люди зможуть попрощатися з померлою людиною, дотримуючись наших традицій похорону.

Фото трун для померлих від COVID-19

Стеклянный гроб 5
Стеклянный гроб 4
Стеклянный гроб 3
Стеклянный гроб 2
Стеклянный гроб 1

Скляні труни для ковидних похоронів

За існуючими санітарними нормами, людей, які померли від коронавірусної інфекції, рекомендовано ховати в закритих трунах. Це суперечить традиційним християнським правилам прощання близьких людей з покійним, викликає нарікання у родичів, аж до недовіри співробітникам моргу, ритуальних агентств. Але це вимушений захід, тому що небіжчик може бути джерелом зараження.

Ми пропонуємо труни з двома кришками (одна з них скляна). Таким чином, люди зможуть проводити в останню путь близьку людину. Будуть дотримані всі традиції похоронного обряду (відспівування, прощання в ритуальному залі).

Ціни на труни для померлих від коронавірусу

Труни для померлих від COVID-19 дорожче традиційних. На ціну впливає кришка з вмонтованим склом з якісного пластику. Чим більше скляна вставка, тим вище вартість. Мінімальна ціна такої труни – від 10000 грн. Подивитися і вибрати труну ви завжди можете у виставковому залі нашого ритуального бюро.