Кремація

Кремація – процес спалення тіла померлої людини. Нерідко самі покійні залишають рідним серед останніх побажань розпорядження про кремацію свого тіла.

киевский крематорий

Кремація –це екологічно. Не потрібно багато місця на поховання, відповідно, коштує дешевше, ніж поховання на кладовищі в Києві.

Однак як організовується цей процес? І чи дорого це коштує? Багатьох людей цікавлять саме ці питання.
кремація в Києві

Кремація в Києві. Крематорій та його послуги

На даний момент кремація в Києві стала загальнодоступною, київський крематорій працює постійно. Для кремації необхідно транспортувати тіло померлого, домовитися заздалегідь про надання послуги, і в подальшому забрати прах у призначений час.

Як відбувається кремація людини в крематорії?

Тіло померлого має буті в труні з горючого матеріалу. Далі його відправляють в розпечену піч, де спеціально нагнітається кисень, забезпечуючи показники температури до 1000 градусів. З огляду на розміри людського тіла і той факт, що воно на 80 відсотків складається з води, можна зрозуміти, що домогтися миттєвого згоряння неможливо навіть в таких умовах. На це піде від 1.5 до 2 годин часу. Надалі останки перекладають в тимчасовий контейнер і видаються рідним. І тільки їм залишається вирішувати, що саме робити з ними надалі. Так, прах можна не тільки поховати. Його можна тримати в урні для праху або ж розвіяти там, де хотілося покійному.

кремація в Києві

Ціна кремації в Києві

Вартість кремації становить від 5 000 гривень.

Також близькім померлого можуть знадобитися інші ритуальні послуги:

  • організувати церемонію прощання;
  • знайти кафе і замовити поминальний обід;
  • допомогти з вирішення юридичних аспектів;
  • викликати священика;
  • організувати перевезення тіла з моргу в крематорій.

Отже, для того, щоб уточнити, скільки коштує кремація спільно з усіма додатковими послугами, необхідно просто зв’язатися з фахівцем ритуального бюро Реліквія. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам доступні ціни незалежно від ситуації, що склалася.
cremation transport

Думка церкви щодо кремації

Що ж говорить про спалення християнство, і чи не буде це гріхом? Зрозуміло, що в рамках християнських традицій тіла людей прийнято ховати, а не спалювати. Однак щороку ростуть територіґ цвінтарів – це не добре, і священослужителі погоджуються з цим. Також не добре, щотіла в землі збільшують ризик зараження, поширення інфекцій, особливо, коли підмиваються водами.

Кремація – це просто і доступно, це раціональний підхід, проти якого духовенство заперечень не має.

Однак, потрібно знати, що кремація тіла проводиться не раніше другого дня після смерті, а після насильницької смерті – не раніше, ніж отримано дозвіл на кремацію від прокуратури. Подібні нюанси варто мати на увазі.

Кремація тварин в Києві

Окремо варто сказати про те, що кремації піддаються і тіла домашніх тварин. Бажаючи гідно супроводити в останню путь вихованця, який став членом сім’ї, багато людей роблять вибір на користь саме такого рішення. Однак як організовується цей процес? І чи дорого це? Багатьох людей цікавлять ці питання.