Ритуальний транспорт

Ритуальний транспорт у Києві

Наше Похоронне бюро здійснює ритуальне перевезення покійного за найлояльнішими цінами в Києві. В автопарку є необхідна кількість автомашин, різних марок і модифікацій, які є доступними для всіх громадян. У нашій компанії можна замовити гідний ритуальний транспорт на похорон.

Tранспортування покійних здійснюються в спеціально обладнаних автомобілях або автобусах.

Для повної безпеки транспортний засіб повинен мати кріплення для надійної установки гробу і комфортні сидіння для супроводжуючих родичів і близьких покійного.

Всі водії мають досить великий досвід і дозвіл на здійснення таких перевезень. Маршрут буде складений з урахуванням всіх нюансів і мінімізацією затримок в пробках.

Замовити транспорт

Ще одним важливим нюансом, який включає в себе організація похорону в Києві – це перевезення тіла в морг. Ритуальне бюро “Реліквія” бере на себе цю ношу в найважчий момент Вашого життя Вам не доведеться турбуватися про такі речі.

Також наші водії виконують супровід та транспортування вантажу 200 по Україні та за кордон. Ми працюємо з маршрутами будь-якої складності з урахуванням вашого бюджету. І здійснюємо репатріацію за допомогою автомобілів, літаків, поїздів і навіть кораблів.

Mercedes Vito
Mercedes Vito