Віртуальна вічність – QR код

Віртуальна вічність – це скарбниця родинної історії уособлена в пам’яті про близьких, яка допоможе нащадкам підтримувати зв’язок з минулим та знати своє коріння.

виртуальная реальность

Подивитись приклади:

Наші роботи

Лозинський В. Ф.
Віталій Шевченко
Леся Українка
Леонід Биков
Есіпова Н. О.
В. Щербицький

Філософія та цінності

Суспільство зберігає величезну кількість об’єктів світової спадщини – книг, творів мистецтва, пам’яток історичного та наукового значення, а також спогадів і мемуарів кожної окремої людини, які все більшою мірою стають доступними й відцифровуються.

Наш проект створює цифрову спадщину та надає можливість передати всю важливу інформацію майбутнім поколінням в сучасному форматі. Траєкторія лінії життя особистості з фотографіями, відеозаписами, листуваннями, документами та всім тим, що відображає традиції, цінності й ідеали вашої сім’ї, безумовно складає повноцінну картину і прищеплює культуру пам’ятати свій рід в іменах та постатях.

Встановлений на меморіалі унікальний QR-код веде на персональну вебсторінку з відображенням даних (біографія, фото, досягнення, геолокація поховання). Всі відомості безстроково зберігаються на надійному ресурсі Firebase.

geroi-ne-vmiraut

Ми доступні для вас цілодобово та без вихідних. Зателефонуйте нам та отримайте повну безкоштовну консультацію для отримання QR коду з інформацією про вашу близьку людину.