Похорон домашніх тварин

Смерть улюбленої тварини – сильна трагедія для будь-якого з нас. Природно постає питання, Що робити, якщо померла собака або кішка? Самим усвідомленим і правильним вибором стане звернутися до фахівців. ми назавжди у відповіді за тих, кого приручили. Втрата улюбленого домашнього вихованця часто для нас так само трагічна, як і втрата близької людини, адже за багато років життя ми прив’язуємося до улюбленців всім своїм серцем. Тому і ховати домашніх тварин ми хочемо гідно і з почестями.

Якщо в цю важку мить ваші думки повністю зайняті втратою, ми будемо поруч, щоб похорон і кремація домашнього вихованця не лягали зараз непосильним вантажем на ваші плечі.

У нашій родині особливе ставлення до тварин. Серед нас є ветеринарний лікар, для якого тварини – все його життя.

Якщо Ваш вихованець не помер, але знаходиться у важкому стані, ви можете отримати у нас безкоштовну телефонну консультацію про те, якими повинні бути ваші дії в тій чи іншій ситуації.

Усипляння тварин, або евтаназія, в сучасній медичній практиці являє собою безболісний укол, що приводить до зупинки серця або припинення роботи дихального центру. Залежно від складу і способу дії використовуваного препарату евтаназії може передувати глибокий наркоз, поступово переходить в клінічну, а потім і біологічну смерть.

Для безкоштовної консультації нашого ветеринара телефонуйте за номером (095) 490 74 74

Похорон і кремація тварин в Києві

Якщо ж Вашого улюбленця вже немає в живих, ми зможемо допомогти Вам у наступному:

  • підбір місця на кладовищі або послуга кремації (спалювання тіла в Київському крематорії);
  • труна для тварини, квіти, аксесуари;
  • транспортування на кладовище або в крематорій;
  • урни для праху тварин
  • пам’ятник або надгробна плита з фотографією вашого улюбленця

Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Тому якщо Вам потрібна консультація або вам необхідна наша допомога вже зараз, ми чекаємо Ваш дзвінок!