До чого наснилася смерть

Ми вже звикли, що сон дарує нам відсторонення від буденності та релаксацію у країні мрій. Навіть якщо ніч пройшла без сновидінь, людина завше відчуває зранку жвавість та натхнення. Ось тільки негативні картинки мають зворотній ефект. Наприклад, якщо сновидець спостерігав будь-який прояв образу Смерті. Та чи дійсно слід зволікати на такі видіння і що слід очікувати подалі у реальному житті – про все це ви зможете прочитати у нашій статті.

Зміст:

До чого наснилася мені моя смерть

Видіння власної смерті неабияк бентежить людину. Невпевнені особи одразу ж йдуть до нотаріуса та складають заповіт. Інші спрямовують свої кроки до ритуальної агенції, де підписують договір на ритуальні послуги за свого життя. Треті впадають у відчай та знаходяться довгий час у депресії. І хоча усі ці реакції досить природні, не слід настільки перейматись сновидінням. Бо він тільки нагадує про суттєві зміни у майбутньому. На вас можуть чекати як звільнення чи банкрутство, так і захоплива подорож або купівля житла.

Згадаймо давній слов’янський звичай вдягати наречену у білі шати, немов готуючи її до небуття. Ба дійсно, в роду батька вона нібито вмирає аби воскреснути знов вже у родині чоловіка. Також і Старший Аркан Таро «Смерть» означає не чийсь спочинок, а крутий поворот у житті – розлучення, батьківство чи виїзд за кордон.

снится смерть

Відчуття клінічної смерті

Стан повної бездіяльності, коли в людини функціонує лише мозок, в медицині має назву кома. Якщо під час нічного відпочинку ви відчули власну клінічну смерть, то зранку не слід одразу ж записуватись до лікаря та здавати усілякі аналізи. Це просто ваше підсвідоме сигналізує про якусь таємницю, що приховують від вас оточуючі. Мотиви в них можуть бути доволі різні – корисливі, благі чи турботливі. Заждіть доброї нагоди та розпитайте у рідних та колег, як вони ставляться до вас, яку пораду нададуть. Можливо, відверта розмова допоможе вам скорегувати власні дії та не вскочити в якусь халепу.

Наснилась смерть близьких

Час від час з життя йдуть наші близькі й це відчувається особливо гостро. Тож навіть якщо це сталося у сні, певний час людина відчуває себе неперелівки. Якщо вам наснилась смерть матінки, то очікуйте якісь позитивні зміни. Наприклад, ви повернете свої інвестиції з прибутком чи довготривала хвороба відступить від вас. Та навпаки, відхід батька має застережити вас від ризикованих кроків. Не підписуйте ніяких угод, або ж власноруч перевіряйте усі пункти, вичитуйте написане дрібним шрифтом.

Спочилі чоловік чи жінка сповіщають про настання слушного часу для розлучення. Розрада у вашій сім’ї вже досягла пікової відмітки. Тож краще піти далі різними шляхами, аби потім не з’ясовувати стосунки у суді зі скандалами.

Батьківство іноді закінчується зі смертю дитини. Якщо це трапилось уві сні, не вважайте що таке станеться й у реальному житті. Таке видіння передбачає лише фінансові проблеми. При цьому чим старший вік сконалого, тим суттєвіші збитки. Однак мертве немовля свідчить про надумані страхи та завчасну паніку.

Наснилась смерть родичів

До числа родичів слід також віднести бабусю та дідуся. Видіння їх смерті підказує вам шукати поради у мудрішої чи старшої за віком людини. Наразі ви заплутались у власних справах, тож прислуховування до іншої думка вам не завадить. До речі, після такого сну цигане завше йшли до свого барона за настановою на майбутнє.

Сконалі брат чи сестра віщують позитивні зміни у майбутньому. Вас несподівано мають підвищити чи залучити до нового проекту, або ж родина якимось чином збільшиться.

До загибелі тітки чи дядька слід поставитись досить уважно. Таке видіння дійсно передбачає похорон, але це станеться з далекими родичами. Якщо небіжчиком у сні виступає хтось зі свекрів, то очікуйте сварку з чоловіком.

На волосину від смерті

Наше життя цілком складається з випадковостей. Іноді лише за добрих обставин ми залишаємся живими. Якщо уві сні ваша автівка раптом уникла транспортної пригоди чи у перестрілці вас не знайшла куля, то радійте двічі. Наяву ви також стикнетеся із значними перешкодами, але подолаєте їх або уникнете завдяки своїй передбачуваності.

Потрапляння у пригоду на шосе дає змогу придивитись уважніше до особистих відносин. Поодинокі мають шанс знайти пару, а одружені – знов відчути кохання у шлюбі.

Символічні образи смерті

Гостя з потойбіччя може навідатись до сновидця й іншим шляхом. Наприклад, ви під час нічного відпочинку почуєте у розмові про відхід подруги з життя. У такому випадку ані вам, ані людині, про яку велась мова, не слід турбуватись про майбутнє. Навпаки, звістка про смерть віщує довге та щасливе життя. У Давньої Греції вісників з царства Аїду зустрічали з радістю, бо очікували усіляких благ у реальності.

Також у видінні до вас можуть прийти Янгол Смерті чи Страховисько Жнець у сірому балахоні. Подолайте свій страх, та не турбуйтесь за своє життя. Такий сон віщує зустріч із впливовою особою, яка візьме вас під опіку та надасть суттєву підтримку. Тож не зволікайте звертатись до неї за порадою у складних обставинах.

Ритуальне бюро РЕЛІКВІЯ завжди готове Вас проконсультувати з будь-яких ритуальних питань, пов’язаних із похоронними обрядами, правилами та традиціями. Дзвоніть у будь-який час.