Ритуальні вінки

Ритуальний вінок-найкращий спосіб висловити свою любов близькій людині, яка пішла з життя. Вінки зі штучних або натуральних кольорів ви можете придбати в нашому похоронному бюро РЕЛІКВІЯ в будь-який час. Вінки будуть доставлені до вас додому або на кладовищі прямо до церемонії прощання в зручний час.

Траурні вінки

Вінок 1
Вінок 2
Вінок 3
Вінок 4
Вінок 5
Вінок 6
Вінок 7
Вінок 8
Вінок 9
Вінок 10
Вінок 11
Вінок 12
Вінок 13
Вінок 14
Вінок 15
Вінок 16
Вінок 17
Вінок 18
Вінок 19
Вінок 20
Вінок 21
Вінок 22
Вінок 23
Вінок 24
Вінок 25
Вінок 26
Вінок 27
Вінок 28
Вінок 29
Вінок 30
Вінок 31
Вінок 32
Вінок 33
Вінок 34
Вінок 35
Вінок 36
Вінок 37
Вінок 38
Вінок 39
Вінок 40
Вінок 41
Вінок 42
Вінок 43
Вінок 44

Похоронні вінки з доставкою

Як вибрати траурний вінок? В першу чергу, варто вибрати, чи буде це похоронний вінок зі штучних квітів або зі свіжих. Далі подумайте про улюбленому кольорі покійного. Або про його улюблені кольори.

Ритуальний вінок-обов’язковий атрибут похоронної процесії. Він висловлює глибоку скорботу прийшли за померлою людиною. Ми підкажемо вам, який краще вибрати траурний вінок для чоловіка або жінки.

Види квіткових композицій

Існують кілька різновидів квіткових композицій, які використовуються при похоронах. При виборі кольорів зверніть увагу на такі види:

Відмітна особливість всіх видів-суворе виконання, дотримання колірної гами в стриманих тонах, що демонструє прояв скорботи за померлим.

Штучні Ритуальні вінки

Штучні Ритуальні вінки – найбільш часто використовуваний вид квіткової композиції. Вінок має овальну форму і символізує вічність, яка не має початку і кінця. Раніше вінки виготовлялися з живих квітів, але тепер їх майже повністю замінив штучний Матеріал – пластик, тканини.

Живий вінок виглядає красиво і дорого, він, безсумнівно, підкреслить найсвітліші почуття і любов по відношенню до покійного. Але вінок зі свіжих квітів не відрізняється довговічністю, квіти в’януть і вимагають заміни, схильні до погодних умов і вкрай погано тримаються в спеку.

Поява штучних вінків вирішило більшість проблем. Їх можна транспортувати на тривалу відстань і використовувати при будь-якій погоді.
Форма і розмір різняться в залежності від функції. Великі ставляться на надгробному пагорбі і біля Хреста. Ними обкладають пагорб, а через час прибирають, коли вінки втрачають свій вигляд. Невеликі вінки ставлять біля хреста, кладуть на труну. Прикрашають штучні Ритуальні вінки стрічками, додають декоративні елементи.

Основні правила при складанні вінка

Перед тим, як вибрати траурний вінок, ознайомтеся з основними правилами складання композиції:

  • у композиції використовують не більше п’яти поєднань кольорів;
  • чорний колір – не домінуючий;
  • найбільш насичені кольори застосовують в центрі вінка;
  • найпопулярніші квіти-троянди, гвоздики, півонії, лілії;
  • зелень краще вибирати темних відтінків, щоб вона гармоніювала з кольором;
  • для контрасту і рівноваги в композиції можна застосовувати блідо-рожевий, лимонний і блакитний відтінки;
  • зараз не поєднують червоний з чорним, це лише більше гнітить і сприяє пригніченості оточуючих;
  • лимонні і жовті квіти воліють для жінок молодого віку, білі і фіолетові – творчим натурам, людям зрілого віку і літнім – темно-рожеві і червоні відтінки.

Незважаючи на те, що будь-який вінок в момент поховання дуже гарний, не варто занадто довго залишати його на кладовищі. Погодні умови, тварини, сонячне світло можуть зіпсувати композицію. Краще замінити його, посадити квіти і висіяти газонну траву.