Побачити труну уві сні

красивый гроб

 

Теперішні реалії кардинально змінили світобачення українців. По-перше це стосується сприйняття життя та смерті у нашій свідомості. Якщо раніше похорон близького відбувався раз на кілька років, то зараз вже нікого не здивуєш загибеллю солдата на передовій, волонтера, що вивозив людей з окупованих територій, чи навіть звичайних міських мешканців, у дім яких «влучило» знаряддям. Внутрішній неспокій провокує нашу підсвідомість на опрацювання страхів. Так уві сні з’являються видіння мертвих, поховання, різноманітна ритуальна атрибутика. У цій статті ми розповімо, що віщує побачений під час нічного відпочинку гроб.

Зміст:

Хто знаходиться у гробу?

Аналіз сну почніть зі споминів про мерця, що лежав у домовині. Якщо там не було нікого, то це означає хворобу рідної людини, з якою ви нещодавно спілкувались. Ви невербально зчитали її нездужання та відчули певну тривогу.

Знаходитись самому на смертному ложі чи споглядати на себе померлого немов би з боку, свідчить про незручне положення, в якому ви опинились. В шахматах таку позицію кличуть «цейтнот» – нестача часу на вирішення гострих питань. Однак такий стан не виник нізвідки, а то ви у минулому припустилися хибних кроків чи знехтували дрібницями. Тож зараз вам слід знайти вільну годину, аби обміркувати становище та найліпші кроки до виходу з нього.

Іноді у видінні ви відчуваєте не тільки но закриту труну, але й купу землі, немов ви знаходитесь у приспаній могилі. Як не прикро, але ваша реальна ситуація ще гірше за попередню – ви немов би зійшли у глухий кут. Підсвідомість демонструє тиск «обставин непереборної сили». Готуйтеся до певних втрат, але розміркуйте, яким чином їх можна зменшити. Питання може лежати не тільки у діловій, але й побутовій чи особистій сфері.

Як виглядав примарений гроб?

розы на гробу

Згадайте у якому стані був примарений ритуальний атрибут, як він виглядав? Пошкоджена домовина зі скалками та щілинами вказує на виток важливої інформації. Якщо труна навпаки, міцна та добротна, ваше життя є непорушним. Тож ви іноді не звертаєте увагу на певні дріб’язкові обставини, а це надалі може мати негативні наслідки.

Як розташована кришка гробу? Якщо вона напіввідчинена, ви ставите поперед собою доволі реальні цілі і маєте змогу їх досягти. Наберіться терпіння допоки у Всесвіті зійдуться усі планети та настане  саме ваш час для здійснення заповітної мрії. Якщо труна знаходиться на рухливому катафалку, від вас очікують нестандартне рішення для здолання життєвих перешкод. Задіюйте свої інтуїцію та фантазію.

Місце дії

Також важливо, яка була обстановка попід гробом. Якщо ви його знайшли у склепі чи усипальні, то свідчить про бурхливі з’ясування стосунків з родичами у реальності. Навіть підсвідомість вже занепокоєна таким станом речей. Поміркуйте, як дійти до ладу з похилого віку батьками чи як вже вам остаточно роз’їхатись по різних кутах.

Іноді труна перебуває у незвичному місці – на центральному майдані міста, біля річки чи у степу. Це говорить про ілюзорне сприйняття вами свого життя. Ви настільки втомлені роботою чи настільки замріялись, що потребуєте негайного відпочинку від справ. Якщо домовина використовується незвичним способом, наприклад, як танцювальний майданчик чи годівниця для тварин, перевірте своє оточення. Існує велика ймовірність, що за вашою спиною колеги чи знайомі майструють підступи.

Гроб в похоронній ході

Під час нічного відпочинку вам може наснитись похоронна хода. Чи приймаєте ви участь у процесії?  Якщо так, то ви маєте потаємні думки, які чекають на слушну реалізацію. Обміркуйте їх на момент необхідності та потрібності і лише потім починайте здійснювати свої мрії.

Голосна траурна музика під час заходу свідчить про розбіжності у поглядах між співробітниками чи сусідами. Чи можливо ви їм приділяли занадто мало уваги, тож добрі знайомі ображені на вас.

Надмірне використання квітів на поховання відзначає шану вашим заслугам. Якщо ви ще не отримали добру звістку про підвищення, мабуть вам просто невдовзі запропонують іншу, більш цікаву та високооплачувану роботу. Навпаки, тиша повинна викликати певну тривогу. Біда не зволікає і вам слід поводитись вкрай обережно.

Ім’я на кришці гробу

Зрідка на кришці гробу гравірують ім’я сконалого. Якщо вам наснилась така труна, помізкуйте над своєю поведінкою. Де та за яких обставин ви зійшли з второваного шляху? Якомога швидше поверніться на свою стежину.

Виготовлення домовини

Виготовлення гробу, обтісування та збивання дошок віщує швидкісне кар’єрне зростання. Якщо ви займаєтесь оббивкою труни, то зверніть увагу на своє житло. Можливо, вам слід нарешті розпочати у ньому ремонт чи навіть зайнятись переїздом у нову квартиру?

Побажання відмежуватись від турбот

Згадаймо перші асоціацію з гробом – смерть, відстороненість та вічний спокій. Мабуть ви настільки загрузли у повсякденних справах, що вже на фізичному рівні потребуєте відпочинку. Візьміть на кілька днів відпустку на роботі, поїдьте на цей час з дому, владнайте свої здоров’я та думки.

Ритуальне бюро РЕЛІКВІЯ завжди готове Вам допомогти з організацією похорону близької людини, пошуком психолога, якщо самостійно не можете пережити втрату родича. Дзвоніть у будь-який час.