Опаювання цинкової труни

tsinkovyj-grob

Наші сучасники вже звикли до подорожу вихідного дня у сусідню область, відпочинку в іншій країні, життю подалі від родичів. Така мобільність однак створює серйозні проблеми у випадку сконнаня людини на великій відстані від місця проживання. Одне тільки транспортування тіла додому задля поховання поруч із рідними завдає багато клопоту. Щонайменше, близьким знадобиться зібрати купу довідок, потурбуватись про бальзамування померлого, купівлю цинкового гробу та обов’язкове опаювання металевої ємності. Згадана останньою санітарна процедура є превентивною мірою проти розповсюдження патогенної флори у навколишнє середовище та створення ризиків зараження.

Зміст:

Методи опаювання цинкового контейнера

Гроб для перевезення небіжчика виготовлений із тонкого та міцного листу оцинкованої сталі. Така ємність створює усі умови для тривалого зберігання рештків померлої людини та протидіє природнім процесам розкладу.

Опаювання оловом

Опаювання оловом має власну назву – лудіння. Під впливом високих температур сукупність трьох металів (заліза, цинку та олова) перетворюється на унікальний сплав. Шов при цьому стає не тільки надміцним, але й не піддається впливу корозії. Позитивною рисою лудіння є також його доступність за польових умов – у разі ведення бойових дій чи при усуненні наслідків техногенної/ природньої катастрофи. Дійсно, для проведення такого роду опаювання необхідно мати лише паяльну лампу чи гасову горілку та звичайний олов’яний припій.

Опаювання силіконом

Використання силікону для опаювання цинкового контейнеру слід вважати бюджетним варіантом. Цей будівельний матеріал виявився зручним не тільки для усунення протягів у віконних шибках чи течії у сантехніці, але й у ритуальній галузі. Однак у методу є суттєвий недолік – незначні механічні пошкодження під час транспортування можуть призвести до розгерметизації ємності.

Який вид опаювання обрати?

Після лудіння шви оцинкованої ємності стають міцними. Проте чи завше потрібно застосовувати коштовну опайку оловом і коли її можна замінити на силікон? Якщо ви маєте перевезти тіло близького для погребіння у сусідню область чи перепоховати родичеві рештки на іншому цвинтарі, то нема потреби вдаватись до герметизації металами. Сучасний катафалк, залізниця чи річковий транспорт цілком у змозі доставити ціннісний вантаж до місця призначення без якихось ушкоджень.

До обов’язкового опаювання оловом належать цинковы контейнери, якы використовуватимуться:

  • Для перевезення сконалого за кордон. Митний контроль ретельно перевірятиме метод опаювання гробу.
  • Для перевезення небіжчика повітрям. В умовах перельоту літак чи гелікоптер з великою вірогідністю потрапить у повітряну яму чи зону турбулентності. При цьому силіконовий шов на металевій ємності неодмінно піддасться розгерметизації. Завдана екологічна шкода змусить техніків перебирати та дезінфікувати літальний пристрій до самісіньких дрібних деталей.
  • Для перевезення в умовах підвищених температур. Які б антисептичні властивості не мало оцинковане покриття, високі температури назовні неодмінно пришвидшать розпад мертвих тканин та пришвидшать виділення газів з трупа.
  • Для перевезення на довгу відстань. Сумарний шлях більше за 1000 км передбачає виникнення певних складнощів у транспортуванні. В першу чергу це стосується кантування вантажу 200 на перекладних станціях, за якого може відбутися розгерметизація цинкового гробу.

Ритуальне бюро РЕЛІКВІЯ завжди готове Вас проконсультувати з будь-яких питань, пов’язаних з перевезенням вантажу 200 по всьому світу. Дзвоніть у будь-який час.