Квіти для покладання на могилу військовослужбовця

украинский флаг

 

Щодня українські військовослужбовці обороняють спокій мирних мешканців нашої країни ціною свого життя. Нажаль, в умовах війни неминучі поранення чи загибель бійців. Неможливо словами передати усю ту біль, що спіткає родину при отриманні трагічної звістки. Колишні колеги, сусіди, знайомі зазвичай приходять на похорон хороброго воїна, вшанувати його відвагу та мужність. Які квіти обрати для покладання до могил захисників Вітчизни ми розповімо далі у статті.

Зміст:

Траурна флористика для військовослужбовців

Основна кольорова гама ритуальних вінків на поховання військового – темні відтінки червоного. Бо саме винний, бордовий, шарлаховий найкраще співпадають з барвою крові, пролитою у битвах. Не дарма на картинах багатьох художників можна спостерігати використання карміну чи сангрії, якими підкреслюють хоробрість та рішучість бійців.

Цікаво! Білі суцвіття додають у ритуальні композиції для військових аби підкреслити вік небіжчика чи для додаткового контрасту.

Яскраво-червоні гвоздики

гвоздики

Традиційно вважаються «квітами для чоловіків». Чи то невеличкий букет, чи то багата траурна композиція, ними однаково можна вшанувати пам’ять загиблого, відзначити добре ім’я та виразити свою повагу.

Багряні маки

Суцвіття маків у Європі вважається доречним покладати до могил загиблих у Першу чи Другу світові війни. З деяких пір така звичка була перейнята й українцями. У пам’ятні дати біля меморіалів воїнів-інтернаціоналістів чи то на кладовищах візитери залишають корзини та букети з рубіново-червоними маками.

Троянди кольору кошеніль

Темно-червоні чи бордові троянди вважаються універсальними квітами на поховання військовослужбовця. Чим темніше суцвіття, чим пронизливіший настрій траурного ансамблю – тим трагічнішою була смерть спочилого. Зазвичай трояндами кольору бургунді відзначають загибель у запеклій боротьбі чи нагле сконання на замінованій ділянці.

венок с розами

Сафлорові гладіолуси

Гілки помаранчево-розових чи гранатових гладіолусів також будуть доречними на погребінні воїна ЗСУ. На мові флористів такий букет позначатиме тихий жаль по вашому знайомому, що відійшов у небуття.

Цікаво! У Німеччині на могили солдат покладають декоративний соняшник.

Ритуальні композиції для військовослужбовців

Найбільш розповсюджені формати погребальних вінків для військовослужбовців – це «овал» та «крапля», символи відродження та відданого за Батьківщину життя. Також ви можете замовити квіткову композицію у вигляді малого герба України (тризуба), хреста, зірки з п’ятьма чи шістьма променями.

Цікаво! Окрім звичайної ялиці у траурних ансамблях для військовослужбовців можуть бути присутні листя лавра чи дуба. Таким чином підкреслюється героїзм та відвага сконалого.

Живі чи штучні вінки для військовослужбовців

Якихось встановлених правил відносно покладання живих чи штучних суцвіть до могил військових немає. Зазвичай родичі дотримуються практичних міркувань у виборі ритуальних композицій. Наприклад, до міських пам’ятників несуть вироби з натуральних рослин, бо у громадських місцях прибирання відбувається майже щоденно. На цвинтарі благоустроєм поховання займається родина померлого, тож пластикова атрибутика буде більш доречною.

венок из ЖЦ

Важливо! Під час офіційних заходів, незалежно від того, до військового меморіалу чи окремого поховання здійснюватиметься покладання, несуть вінки зі свіжозрізаних рослин.

Сімейне похоронне бюро Реліквія представляє широкий асортимент квіткових композицій для покладання до меморіалів та могил загиблих воїнів. У нас в каталозі ви знайдете різноманітні вінки, кошики, букети та інші ритуальні аксесуари на похорон. Отримати безкоштовну консультацію та оформити замовлення ви можете цілодобово.