До чого наснились поминки

pominki

 

Тривалий час на згадування похорону та поминання було немов накладено табу. Але з віком, коли людина поступово втрачає родичів, а потім і близьких друзів, все частіше надходять думки про загробне життя. Тож якщо повсякденне буття не дає ані хвилини на такі роздуми, підсвідомість являє зображення поминів та заупокійних промов у сновидіннях. Як ставитись до такого роду снів та що вони провіщають? На дане питання буде надано відповідь з погляду кількох відомих у всьому світі сонників.

Зміст:

Тлумачення з американського сонника Міллера

Американський дослідник сновидінь Ґуставус Міллер зібрав у своєму труді більш за 10 000 різноманітних тлумачень. Тож даний сонник вважається найповнішим та якому найбільше довіряють. Ось як у цій праці пояснюють поминальні заходи уві сні:

 • Ви поминали колегу, друга чи взагалі незнайомця – чекайте на проблеми у сфері особистих відносин.
 • Ви поминали родича – навпаки, очікуйте налагодження стосунків у родині та настання ладу.
 • Вам снило власні помини – відбудуться серйозні зміни. Інші нюанси видіння підкажуть, з якого боку їх чекати.
 • Ви почуєте гарні відгуки на свою адресу на поминанні – позитивні зміни обов’язково настануть, але від вас залежить, чи будуть вони реалізовані в повній мірі.

Згадайте, яка погода була під час печальної події. Якщо було тепло, світило сонечко, то у реальності ви відчуєте бадьорість, а успіх супроводжуватиме вас у всіх справах. І навпаки, злива, сльота, сильний вітер пророкують затримки у роботі, охолодження у дружніх/ особистих стосунках.

Тлумачення з сонника Ванги

vanga

Феномен болгарської знахарки Ванги поставав не тільки у її пророцтвах. Вона вважається авторитетом з тлумачення сновидінь також.

За думкою Ванги, помини уві сні завше провіщають якісь позитивні події. Якщо людині снить заупокійні промови з його власної смерті, то най чекає на покращення здоров’я, благополуччя у родині та довгі роки життя. Якщо помини відбуваються за іншою особою, то слід чекати на появу у вашому житті важливої людини, що відіграватиме надалі неабияку роль.

Тлумачення з сонника «Від А до Я»

Опосередковані тлумачення з сонника «Від А до Я» слід розглядати у контексті власного сприйняття побаченого сну. Виходити слід з того, що самі помини становлять немов би фон для інших, більш важливих речей:

 • Присутність великого загалу на вашому поминанні – очікуйте скоро прибутку.
 • Велика туга та скорбота за вами – ваші райдужні плани не справдяться.
 • Пияцтво, сварка чи бійка, що викликані алкоголем – провіщують майбутні конфлікти з іншими членами родини.
 • На поминальний захід прийшла людина, по якій справляють жалобу – на вас чекає розчарування, бо те що ви запланували не принесе вам користі.

Тлумачення з сонника І. Г. Морозової

Символічний сонник Морозової увібрав до себе узагальнені образи та асоціації від майже усіх слов’янських народів. Тризна в наших предків однозначно пов’язувалась з горюванням по загиблим у бою героям, сконалим від старості чи хвороби родичам, померлим від нещасного випадку чи стихійного лиха друзям. Тож коли насняться помини, то їх слід вважати провісниками майбутнього погіршання здоров’я вашого чи когось з родини.

Тлумачення з сонника Зигмунда Фрейда

Freud

Австрійський психоаналітик Зигмунд Фрейд у своїх працях найчастіше за все звертався до підсвідомого. За його думкою, власні помини у сні пророкують людини довгі літа й благополуччя, а захід присвячений іншому померлому обіцяють несподіваний успіх по справі, яка майже зовсім призупинилась.

Тлумачення з сонника Девіда Лоффа

Девід Лофф покладався на асоціативне тлумачення сновидінь. Тож якщо одна людина вважає помини недобрим знаком, а інша – нові можливості, то важко їх переконати у хибності думок. Згадайте обставини, за яких відбувся траурна подія. Всеосяжна жалоба та плач провіщають крах ваших мрій. Якщо ж за трапезою було чутно сміх чи жарти, то як би ви особисто не сприймали їх на такого роду заходах, для вас вони провіщають вшанування заслуг та гарний кінець розпочатих справ.

Тлумачення з новітнього сонника Г. Іванова

Згідно цього сонника присутність під час нічного відпочинку на поминанні віщує успіх по різних напрямках – в особистому житті, на роботі, у фінансах.

Тлумачення з загальних сонників

Інші сонники дають наступну характеристику сновидінням, пов’язаним з поминами:

 • Якщо вам наснились власні помини, то чекайте на серйозні зміни у своєму житті. Вони можуть торкнутись здоров’я (кинете вживати алкоголь чи вам відріжуть кінцівку), особистого життя (розлучитесь чи станете батьком), кар’єри (звільнитесь чи отримаєте підвищення) чи фінансів (отримаєте несподівану спадщину чи збанкрутуєте).
 • Побачити уві сні чужі помини – очікуйте підвищення на роботі чи поповнення у родині. Але зауважте, що зміни можуть стосуватись й нового місця праці чи народження онуки.
 • Великий бенкет на помину провіщує майбутнє багатство. Можливо, ви за гарну ціну придбаєте домівку/ автівку чи виграєте у лотерею.
 • Поминання по живій у реальності людині сповіщає про спільне майбутнє сновидця та згаданої особи. Ваша підсвідомість підказує, з ким слід розпочинати бізнес, заключати угоду, кому слід довіряти. Дослухайтесь до порад цієї жінки/ чоловіка, навіть якщо вам не вдасться залучити її/ його до своїх справ.
 • Людині похилого віку сон про помини слід сприйняти як застереження. Не замикайтеся на повсякденних справах, шукайте нові інтереси, бажано, аби вони були за межами вашого дому. Навіть 15-хвилинні щоденні прогулянки по парку значно покращать ваш тонус та нададуть бадьорості. А це означає, що у вас з’явиться додатковий стимул продовжувати життя…

Сімейне похоронне бюро «РЕЛІКВІЯ» з розумінням ставиться до занепокоєння людини про побачені сни. Якщо вам потрібна консультація ритуального фахівця чи психолога, телефонуйте нам у будь-який час.

Додатково за темою: Меню поминального обіду, До чого наснилася смерть.