Прижиттєва угода – гарант довгого життя
Чим ближче надходить старість, тим частіше людина згадує про смерть. Особи шанобливого віку навіть уявляють у думках свій похорон – якою має бути труна, скільки вінків та інші подробиці. Хоча проводи спочилого у дальню путь загалом майже однакові, кожна церемонія по-своєму унікальна. Аби вона здійснилась точнісінько за бажанням померлого, краще за життя проговорити усі деталі скорботного заходу.
Зміст:
- Планування особистого похорону – цивілізована практика
- Позитивні моменти зажиттєвої угоди
- Звільнення родичів від зайвого клопоту
- Похоронні заощадження у безпеці
- Вибір гідного ритуального агентства
- Похорон згідно волевиявленню
Планування особистого похорону – цивілізована практика
Готуватися до майбутнього поховання наші предки-слов’яни починали задовго до самого трагічного випадку. Навіть зараз ще можна почути розповіді про зберігання на даху самотужки зробленої з колоди домовини. А у радянські часи бабусі обов’язково збирали на окремій поличці в шафі пакунок «на похорон». Звичайно, така звичка вже вважається згадкою з минулого. Зараз існує безліч ритуальних магазинів, де можна придбати різноманітні квітчасті аксесуари та гроби, хрести та вироби з матерії. Також похоронне бюро може запропонувати скласти прижиттєву угоду на здійснення ритуальних послуг на випадок раптової загибелі.
Позитивні моменти зажиттєвої угоди
На проголошені вголос побажання сконалого щодо церемонії проводів родичі не завше звертають уваги. Справа навіть не в особистих неприязних відношеннях чи фінансовій скруті, що можуть бути на заваді. Стресовий стан після настання несподіваної трагедії в ніякому разі не сприяє детальним спогадам про якусь розмову у минулому. Тож якщо ж є якісь забаганки щодо скорботного заходу, ліпше зафіксувати їх на папері, бажано – у зажиттєвій угоді про надання ритуальних послуг. Таким чином, людина по своїй смерті отримає гарантований сервіс, а родина буде звільнена від необхідності вирішувати купу організаційних питань у скрутну годину.
Звільнення родичів від зайвого клопоту
Звільнення родичів від зайвого клопоту перед похованням має своє підґрунтя. Спочилий міг деякий час не спілкуватись із близькими за певних обставин – сварок, окремого проживання, різних поглядів. У таких випадках родичі ще пам’ятають минулі кривди та організовують поховання нашвидкуруч, дотримуючись лише найголовніших обрядів.
З іншого боку, співмешканці можуть відчувати настільки сильний біль та тугу за померлим, що в них не вистачить сил догодити усім побажанням небіжчика. Вже добре, аби в рідних не загострились хронічні хвороби чи не відбувся серцевий напад під час візиту до РАЦСу, цвинтаря чи моргу. Якщо ж вирішення технічних питань візьме на себе ритуальний агент, то ризик емоційного нападу буде мінімізовано.
Не тільки через відчуження у особистих відносинах дорослі діти та їх похилого віку батьки можуть мешкати в різних населених пунктах, чи навіть країнах. Хоча Україна знаходиться в одному часовому поясі, на проїзд з Заходу на Схід людина іноді може витратити більше доби. Тож подібне відтермінування неодмінно вплине на підготовку до похорону. У той самий час як родина та близькі спочилого збиратимуться разом, працівник ритуального бюро вже займатиметься усіма необхідними справами.
Похоронні заощадження у безпеці
Заощаджені на «чорний день» кошти з плином часу знецінюються. Навіть високий відсоток по депозитах не відшкодує інфляційних втрат. Всупереч цьому прижиттєва угода на організацію поховання гарантує надання ритуальних товарів та послуг в повному обсязі, згідно проведеної оплати на момент підписання договору. Тож якщо вартість якихось аксесуарів збільшиться, це не вплине на якість обслуговування та вимагатиме додаткового фінансування.
Вибір гідного ритуального агентства
Несподівана смерть близької особи неодмінно призводить до стресу та термінової підготовки до церемонії проводів у дальню путь. Несумлінні похоронні бюро користуються ситуацією та збільшують вартість наданої продукції та послуг.
За підписання прижиттєвої угоди людина має час для усебічного розгляду умов, що надаються різноманітними ритуальними агентствами, порівняти у деталях ціни та якість, досконально перевірити репутацію компанії. Відсутність поспіху дозволяє обрати найкращий варіант з представлених на ринку та найбільш відповідний індивідуальним побажанням.
Похорон згідно волевиявленню
Кожна людина має у думках власну картину свого похорону. Задокументовані побажання гарантують майже точну інтерпретацію волевиявлення небіжчика (або його родича) щодо скорботного заходу. У прижиттєвій угоді на здійснення проводів у дальню путь можна зазначити не тільки колір чи модель труни, розмір та якісний склад квіткових ансамблів, але й інші нюанси. Наприклад, кого слід запросити на прощання, яку мелодію ввімкнути під час спускання домовини у яму, з яким текстом від імені померлого звернутися до присутніх та т. і.
В будь-який момент можна змінити умови договору
Швидкоплинність подій зазвичай приводить до того, що людина через кілька років бажає викласти окремі пункти підписаної угоди в іншій редакції. Наприклад, вирішує все ж таки провести відспівування чи змінити заклад, де мають відбутися проводи. Зміни в договір за бажанням Клієнта можна вносити у будь-який момент до настання трагічної події, відповідно отримуючи чи сплачуючи різницю. Розторгнення відбувається за запитом, з подальшою компенсацією сплачених товарів/ послуг. Таке відбувається зрідка, наприклад, через переїзд до іншого регіону чи країни.
Укладена угода відстрочує смерть на 6-8 років
Підписання зажиттєвого договору добре впливає на психологічний стан людини. Як тільки-но усі деталі обговорені та зафіксовані на папері, кудись зникають зажуреність та хвилювання щодо майбутнього відходу у потойбіччя. Спокій та позитивне сприйняття майбутніх подій призводить до замирення з долею. Як свідчить статистика, укладена при житті угода з ритуальної агенцією відстрочує настання смерті на 6-8 років (у порівнянні з однолітками).
Ви самі обираєте, на чиє ім’я складається зажиттєва угода
Прижиттєвий договір не обов’язково має бути складений на того, хто його фінансує. Якщо ви турбуєтесь за знесиленого родича, але не маєте змогу постійно бути поряд, то угода на здійснення ритуальних послуг частково знімить з вас тягар турбот. У будь-якому разі ви маєте вказати відповідальну особу, що повідомить про настання трагічного випадку.
Ритуальне бюро РЕЛІКВІЯ завжди готове допомогти та проконсультувати Вас в оформленні прижиттєвого договору. Дзвоніть у будь-який час.