Онлайн трансляція похорону
З розвитком інтернету та тотальним поширенням мобільних телефонів багацько недосяжних раніше речей нині стають доволі доступними. Ось і у погребальній галузі з’явилася послуга «онлайн-трансляція похорону». На початку такі поховання викликали більше запитань, але зважаючи на зручність, сервіс дедалі поширився по усьому світові. Віднині багато хто з наших громадян не мають змоги прибути вчасно до місця поховання своїх знайомих чи родичів. Особливо це стосується тимчасових переселенців чи відпочиваючих у другій країні. Ще одна категорія зацікавлених у послузі людей – то є тимчасово непрацездатні, інваліди та обмежені у рухах особи. Неможливість проститися із близькими, бути присутніми на їх проводах, вже після похорону стає гнітючим тягарем, викликає почуття провини та депресію.
Онлайн-трансляція похорону, як офіційна послуга, з’явилася десь із середини нульових років. Багато мешканців Великобританії погодилося з таким розширенням сервісу, залишало позитивні відгуки та навіть користувались нею. З початком пандемії COVID-19 дистанційна присутність на похованні родичів стала майже єдиною альтернативою звичайному похорону.
Зміст:
- Чому обирають онлайн-трансляцію похорону
- Онлайн трансляція поховання знаменитостей
- Онлайн трансляція поховань в Україні
Чому обирають онлайн-трансляцію похорону
Користуючись статистичними даними, можна з впевненістю сказати, що послуга користується попитом у людей віком до 35 років. Чому молоді люди вважають за доцільне дивитися на поховання свого близького через екран, але не бути фізично присутніми на проводах?
Молодь не прив’язана до місця перебування, зазвичай не має ще шлюбних зобов’язань та готові до переїзду кожні 3-5 років. При цьому в них немає обмежень на вибір роботодавця чи країни для проживання. У той самий час спонтанні та незаплановані поїздки у графіку, де розписано кожний крок на декілька тижнів попереду, є суттєвою проблемою.
Молодь полюбляє освоювати нові технології, використовувати модні ґаджети та користуватись сучасними послугами. Онлайн-трансляція похорону для них те саме, що співбесіда по Skype чи розмови з друзями по Viber.
Молодь любить ламати стереотипи. Що важливіше – присутність на похованні чи пам’ять про загиблого? Сидячи перед монітором людина поводиться більш розкуто аніж посеред натовпу. Тож протягом перегляду церемонії вона може пустити сльозу чи навіть розревтись, висказати вголос найпотаємніше та не засоромитись цього.
Об’єднане Королівство – не єдина держава, що позитивно сприйняла втілення нової послуги у похоронну галузь. Європейські та американські ритуальні агенції також внесли її до свого переліку у прайс. Навіть в арабських країнах з’явилося багато прихильників такого сервісу. По законах шаріату померлого слід ховати якомога швидше, бажано – до заходу сонця. Але велика мусульманська родина не має змогу зібратись за короткий час біля місця поховання.
Онлайн трансляція поховання відомих людей
Після смерті відомих письменників, акторів, політиків багато людей відчувають горе. Однак увесь натовп їх прихильників не зможе вмістити найвеличніша зала для прощання. І не кожна особа має змогу приїздити на поховання популярного музики, заслуженого хірурга чи своєї першої вчительки. Ось чому такою затребуваною стає послуга демонстрації похорону через інтернет-мережу. Бо таким чином вшанувати пам’ять померлого зможе більша кількість згорьованих.
Крізь екран монітору наші громадяни мали змогу вшанувати пам’ять наступних відомих українців:
- Володимир Луців, співак-бандурист. Його тіло було привезено 26 вересня 2019 року з Лондону до рідного міста Надвірна, Івано-Франківської області.
- Іван Вакарчук, фізик, політик, міністр освіти та науки України (2007-2010 рік), батько співака Святослава Вакарчука. Відспівування та прощання у колі рідних відбулось 5 квітня 2020 року у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ у Львові.
- Роман Віктюк, режисер, народний артист України та Росії. Після сконання 17 листопада 2020 року у Москві його тіло було перевезено до Львову. Онлайн-трансляція похорону проводилась 23 листопада на сторінці Facebook.
- Юрій Шухевич, екснардеп та політичний в’язень, син командувача УПА Романа Шухевича. Після смерті 22 листопада у шпиталі Німеччини його тіло було перевезено до Львову. Трансляція похорону відбулась 10 грудня.
Онлайн трансляція поховань в Україні
У зв’язку зі складними обставинами в Україні багацько сімей мусили зненацька переїжджати до інших регіонів чи в інші країни. Оскільки за таких умов немає можливості оперативно прибути до місця прощання із близькою померлою особою, організатори скорботного заходу почали все більше замовляти таку послугу, як «онлайн-трансляція похорону».
Ритуальне бюро РЕЛІКВІЯ завжди готове допомогти вам з організацією похорону, онлайн-трансляції, проведенням кремації. Повний комплекс послуг. Телефонуйте нам у будь-який час. Проконсультуймо. Допоможемо.